V12 je zpět! Seznamte se s Mercedes-Maybach Třídy S


Třída S, trochu jinak

Už je to nějakou dobu co Maybach není samostatnou značkou ale divizí značky Mercedes-Benz. Díky tomu také můžete získat to nejlepší co Mercedes-Benz nabízí a ještě více! Vůz přímo vychází z nové Třídy S 2021, která je už sama o sobě naprosto luxusním vozem. Lze tento vůz tedy ještě vylepšit?


A co je nového?

Maybach S získává veškeré novinky Třídy S ale dělá je o něco lepší. Malý prostor ve Vaší třídě S? Maybach S je o 32cm delší než nová třída S. Chybí Vám zavírání dveří na tlačítko? Maybach S nabízí tuto funkci pro zadní dveře - otevíraní a zavírání dveří je možné tlačítkem. Přijde Vám třída S moc hlučná v interiéru? Maybach S je vybaven aktivním odhlučněním, který zajistí tu nejklidnější možnou jízdu z jakéhokoliv vozu.

Vůz je prioritizován k naprostému pohodlí, ke kterému přispívá i funkce Maybach-Mode. Tento mód nastaví vůz na ty nejjemnější nastavení. Podvozek, řazení v nízkých otáčkách a to znamená tu nejpohodlnější jízdu.


Motorizace

Mimo klasický 4.0l V8, který je skvělým "základem" je tu však i snad ta nejlepší zpráva a tou je skvělý motor 6.0l V12! Výkonnostní specifikace zatím nejsou známy.


Mercedes-Benz Třídy S nebo Mercedes-Maybach Třídy S?

Který je Vaší volbou? Třída S je téměř o polovinu levnější než Maybach S a už tak se dočkáte naprostého komfortu, jaký u jiných vozů budete těžko hledat.

Pak je tu i vizuální stránka, níže jsou fotografie Třídy S a Maybach S. Vozy jsou si opravdu podobné.


INTERIÉR: Maybach S vs. Třída S

INTERIÉR - Zadní sedadla: Maybach S vs. Třída S

EXTERIÉR: Maybach S vs. Třída S65 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše