Nová Třída E-All Terrain u NÁS. A co je nového?Exteriér: Menší změny nové generace Mercedes-Benz

Kromě přední masky dostaly take nový vzhled světla a to jak přední tak zadní. Větší změna je pak vidět u modelu AMG nebo u vozů s paketem AMG. Celkový vzhled, nové třídy E, hodnotíme pozitivně. Vůz má kulatější rysy s agresivnějšímu prvky na kapotě a v okolí chlazení.


ZAJÍMAVÝ FAKT!

Jak rozeznat nové třídy C,E,S?

Za poslední roky se rozeznání vozů třídy C, E a S měnilo v několika prvcích. Jednou z nejzásadnějších a nejrozeznatelnějších věcí na těchto třídách jsou přední světla vozů. V minulých řadách těchto modelů jste Třídu C rozeznali s JEDNÍM LED pásem jako denní svícení, u třídy E tomu byly dva pásy a u nejvyšší třídy S pak tři. S novou v verzí těchto modelů pro rok 2021 jako i naše Třída E, je rozeznání trochu těžší ale pointa zůstává stejná.


Předchozí třída E a její dva, rozeznatelné, LED pásy.


Nová třída E, která sdílí hlavní denní svícení se všemi modely. Rozeznatelným prvkem v nových modelech jsou menší svislá LED světla.


Interiér: Nové MBUX a volant nové generace vozu Mercedes-Benz

Interiérové změny proběhly primárně u nového volantu a aktualizace systému MBUX.


Namísto fyzických tlačítek z předchozí generace Třídy E, nová generace získala dotyková tlačítka, která však mají stejné umístění i funkce jak minule. Po testování je volant opravdu příjemný na používání, nedochází k omylným překliknutí a ovládání je intuitivní.


Změna proběhla také u řadících pádel, jsou mohutnější, příjemnější na používání a u AMG modelů bude tato změna velice vítána!


Mimo celkovou aktualizaci systému MBUX na nejnovější verzi přibylo i pár nových funkcí. Jednou z nich je natáčení obrazu kamery při parkování do strany, kterým směrem couváte. Viz. foto níže.Hodnocení:

Celkové hodnocení nové Třídy E je pozitivní, Mercedes-Benz jde směrem sjednocení vzhledu všech těchto populárních tříd. Uvidíme jak si tyto vozy povedou v jízdních vlastnostech.

150 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše