Budoucnost je tu. Nové EQS.Budoucnost na dosah.

EQS určuje směr nové generace elektrických vozidel EQ. Mercedes-Benz představuje hned několik hlavních prvků nové generace, která změní váš pohled na elektrické vozy.


Specifikace, zajímavosti, novinky.

Vůz je stavěn na kompletně nové platformě, která bude standardem pro další generace EQ modelů. Nabízí dojezd 770 koní, v nejvyšší specifikaci bude mít vůz až 750 koní. Dojezd 300km už po 15-minutovém nabíjení. Jednoduché nabíjení za pomocí sítě Mercedes Me Charge. Samo-otevíratelné a zavíratelné přední dveře. Level 3 Autopilot. Roční nabíjení zdarma. Edice "Edition One" nabídne dvou-tónový lak exteriéru.
HYPERSCREEN

Jedním z nejzajímavějších prvků nové EQS je její interiér zvaný HYPERSCREEN, který propojuje veškerý infotainment na předních sedadlech do jednoho dílu a nově také nabízí displej dedikovaný spolujezdci.

Displej používá funkci ZEROLAYER, tedy umělou inteligenci, která se učí dle toho jakým způsobem využíváte systém MBUX. Pokud pravidelně zapínáte danou funkci nebo pokud si vždy cestou z práce pouštíte masáž, ZEROLAYER si tuto pravidelnou funkci zapamatuje a po cestě z práce vám funkci nabídne aniž byste ji museli pracně hledat v menu.


Více informací: https://www.mercedesvysocina.cz/mercedes-benz-eqs

58 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše