top of page

Vítáme vás!

Proč servisovat Váš vůz u nás?

  1. Po dobu celého servisu Vás informujeme o jeho průběhu

  2. Předem si s Vámi stanovíme cenu za provedený servis

  3. Předem oznámíme i časový průběh opravy, který dodržujeme!

  4. A hlavně získáte profesionální servis Vašeho vozu za adekvátní ceny

AŤ ZA NÁS HOVOŘÍ RADĚJI ZÁKAZNÍCI

source.gif
person.png

JAKUB

Hodnocení

star.png
star.png
star.png
star.png
star.png

"Naše zkušenost naprosto předčila očekávání." Po mailu proběhla dohoda s technikem, který trpělivě vysvětlil veškeré možnosti. "Převzetí vozu, komunikace během opravy i následné předání vozu proběhlo naprosto přesně podle dohody", vše bylo vysvětleno, kde to bylo možné, byly nabídnuty alternativy. Takhle si představuji "špičkový servis". Nemám, co bych vytkl. Se službami jsem tak spokojen, že mě to donutilo napsat moji první recenzi vůbec. Díky!

Byl jsem zde poprvé na základě recenzí. Výměna oleje v převodovce + nové přední brzdy u ML. Dopředu dohodnutý strop ceny, časový odhad, který seděl. Neustále se mnou komunikovali, informovali mě, co se bude dít. Na faktuře všechno jasně rozepsané - úkony, vše v normohodinách. Brzdy jsem měnil po 6 měsících z Brembo na originály, protože se přehřívaly a já se bál brzdit (asi špatná směs). Mám zkušenost z MB v Budějovicích, pak z lokálního servisu. Takhle spokojený a s pocitem, že mě nikdo nechce orvat - protože mám Mercedes - a že jsem zaplatil adekvátní částku za službu a díly, jsem snad ještě nikdy neměl. Moc děkuji a i když to mám 1,5 hodiny jízdy, rád vždy zajedu.

person.png

DAVID

Hodnocení

star.png
star.png
star.png
star.png
star.png
person.png

PURE

Hodnocení

star.png
star.png
star.png
star.png
star.png

Minulý týden jsem zde byl s Mercedes A180 a musím říci, že tohle jsem vážně nečekal. Od autorizovaného Mercedesu bych spíše očekával přístup "Dobrý den", "Deset tisíc". Tento servis je jiný. Čisté prostředí, můžete zde dokonce sedět a sledovat, jak probíhá servis. Neskutečně profesionální přístup a přestože cena za hodinu zpočátku vypadá jako vyšší sazba, rychlost servisu je taková, že to ve výsledku stojí méně, než ve venkovské dílně za 200 na hodinu (kde by to ovšem dělali o den déle).
Celkově - nemám absolutně co vytknout a už vím, že jiný servis nemá smysl hledat. ;-)

person.png

STANISLAV

Hodnocení

star.png
star.png
star.png
star.png
star.png

Příjemné prostředí, profesionální přístup. Jsem velmi spojen se servisem i s provedením STK.

Tak neváhejte využít našich služeb i VY!

bottom of page