top of page
19C1037_001.jpg
Untitled-1.png

Mercedes-EQ Vision

Koncepty budoucnosti.

The VISION AVTR

Název průkopnického konceptu nespočívá jen v úzké spolupráci při vývoji vozidla společně s týmem AVATAR, ale také v oblasti POKROČILÉHO TRANSFORMACE VOZIDLA. Toto koncepční vozidlo ztělesňuje vizi designérů, inženýrů a výzkumných pracovníků v oblasti trendů v oblasti mobility ve vzdálené budoucnosti.

The Vision EQS

Prostřednictvím své produktové značky Mercedes-EQ, nastavuje Mercedes-Benz definitivní standard této budoucnosti. Vision EQS je dosud nejodvážnějším výrokem, který využívá dědictví legendární třídy S k ohlašování elektrické budoucnosti v té nejluxusnější podobě.

The Vision Mercedes-Maybach 6

Vision Mercedes-Maybach 6 měří téměř šest metrů a je poháněn čtyřmotorovým plně elektrickým systémem pohonu všech kol s výkonem 738 koní (550 kW). Baterie pod podlahou umožňuje odhadovaný dojezd přes 320km. Vizionářská funkce rychlého nabíjení vám také umožní přidat do dojezdu přibližně 99km za pouhých pět minut nabíjení.

The Vision F 015

S modelem F 015 se vozidlo řídí samo a proměňuje kabinu v osobní útočiště, kde čas a prostor jsou vrcholným luxusem.

Exteriér má nízko posazenou přední část a hladkou, aerodynamickou střechu, která dodává modelu F 015 dynamickou siluetu, zatímco inovativní dveře ve stylu sedanu umožňují snadný přístup do vnitřního salonku.

Mercedes-Benz EQT Concept

S konceptem EQT dodává Mercedes-Benz Vans dojem z prvního prémiového vozidla v segmentu malých dodávek pro rodiny a soukromé zákazníky, kteří mají rádi volnočasové aktivity. Představujeme Třídu T a její plně elektrickou variantu. Koncepční vozidlo téměř sériové výroby kombinuje dostatek a všestranný prostor až pro sedm cestujících a velkorysý zavazadlový prostor s typickým designem Mercedes-Benz a přístupem k prvotřídní přitažlivosti, pohodlí, funkčnosti, konektivitě a bezpečnosti.

Potřebujete kvalitní, spolehlivý, autorizovaný servis  Vašeho vozidla Mercedes-Benz?

bottom of page