top of page
vozyzespoda_edited.jpg

My jsme

AUTO JIHLAVA

O nás

Jsme autorizovaný servis Mercedes-Benz a prodejce půlročních a ročních vozidel Mercedes-Benz. Záleží nám na kvalitě a preciznosti naší práce a také na spokojenosti našich zákazníků.

 

Pravidelné servisní záležitosti se snažíme plnit co nejdříve a vždy kontaktujeme se zákazníkem o průběhu naší práce. S naším moderním servisním střediskem zvládneme i ty nejkomplexnější opravy vozidel. Disponujeme vlastní lakýrnou a klempírnou.

Zajištujeme i leštění, čištění a ochranu vozidel našimi specialisty. 

Nejvíce nám záleží na osobitém přístupu k zákazníkům, aby se u nás cítili jako doma a správně jsme tak reprezentovali značku Mercedes-Benz!

uvodni_edited.jpg

Proč právě u nás?

repairing-service.png

Práce s originálními díly

Originální náhradní díly Mercedes-Benz jsou díky přesně definovaným pokynům výrobců a rozsáhlé kontrole v nejnovějším stavu technického vývoje.

resize.png

Stanovení rozsahu servisu

Stanovíme rozsah a cenu servisu Vašeho vozu. Budeme Vás pravidelně informovat o postupu servisu aby jste byli vždy v obraze.

smart_key_w.png

Nejmodernější technologie

Využíváme nejmodernější technologie pro servisování Vašeho vozu Mercedes-Benz. Od kontrolu vozidel, přes nadstandartní lakovnu a karosárnu a profesionální kvalifikovaný tým.

Chceme být vašimi partnery 

Jako autorizovaný servis Mercedes-Benz, se vždy snažíme rozšiřovat naše služby a pokrýt tak maximální spokojenost zákazníků. 

V nejtěžších chvílích, se pozná pravý společník a to platí i ve spojitosti pojistných událostí, které musí řešit naši klienti a My chceme být ti, co budou reprezentovat i Vaše služby a jistotu v případě nehod. 

Reference zákazníků

"Perfektní příjemný personál na vysoké odborné úrovni. Vše vyřešíte rychle a perfektně ať jde o servis nebo o koupi nového auta. Vřele doporučuji."

user-silhouette.png

Nicole Wald

Moderní středisko pro opravu vozidel

Zajištujeme opravu vozidel na té nejvyšší úrovni.

 

Naše moderní klempířstvý a lakovna zaručuje maximální kvalitu opravy vozidel.

Autorizovaný servis

Mercedes-Benz Auto Jihlava

pin.png

Vrchlického 69,

586 01 Jihlava

phone-call.png

+420 567 770 403

Provozní doba:

Po-Pá: 7:00 až 18:00

Sobota: 8:00 až 13:00

Neděle: Zavřeno

NONSTOP SERVIS: +420 770 162 248

delivery.png
phone-call (1).png
email.png
website.png
bottom of page